Hakkımızda

Konya Selçuklu bölgesinde kurulan şirketimiz, TAM TARIM GIDA markamızla başta Avrupa olmak üzere dünya çapında yapmış olduğumuz araştırma ve AR GE ler sonucunda, kendi buluşlarımız olan sepesifik ürünlerimizi (Yarasa Gübresi,Solucan Gübresi ,Organik gübreler,Mikrobiyal Gübreler, Organomineral Taban gübreleri Granül formda ve biyolojik bitki koruma ürünleri) Teknolojik ve Modern Fabrikamızda üreterek Tarım Sektörüne hizmet vermekteyiz. Şirket ortaklarımız ve yeni buluşlarımızda bize destek veren yerli ve yabancı profösör ve mühendislerimizle birlikte iyi bir geçmişe sahip olup, bitki Besleme ve Bitki Koruma ürünleri konusundaki tecrübelerimiz ve zengin bilgi birikimlerimiz ile tarım sektöründe Organik bir Marka olmayı hedefliyoruz.Kısa süreli geçmişimize rağmen; 25 çeşit ürünlerimizden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile Türk ve Dünya çiftçisinin hizmetinde olup, Türkiyede ve Dünyada Tarım sektöründe Biyolojik ve kalıcı yeniliklere imza atmayı kendimize ilke edindik. Ürünlerimiz çevreye ve insana zarar vermeyen, organik üretime yönelik girdilerdir. 

TAM TARIM GIDA Markamız ile ;üretim ve pazarlama anlayışının en önemli unsurları olan, piyasa ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, kaliteli ürünler üretmek, hızlı bir servis hizmeti sağlamak ve çiftçilerimizin vazgeçemediği Organik bir marka olmaktır. TAM TARIM GIDA San.Tic.Şti.


VİZYONUMUZ


Kurumsal ve profosyonel bir yaklaşımla tüketiciye en uygun fiyatla en kaliteli ürünü sunabilmek üzere Ar-Ge çalışmaları yaparak, üretim ve pazarlama süreçlerini iyileştirmek için konusunda uzman ekiplerle , sürekli iş birliği içinde kalarak tüketiciyi de bilinçlendirmektir.

Amacımız sahip olduğumuz vizyon doğrultusunda sektörde bir numara olabilmek ve kalabilmek için çalışmalarını sürdürmek, araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile sektöre yön vermektir. Elde edilecek bilgi birikimi ve tecrübeler organik tarım alanında yeni ürün geliştirmek için firmanın sahip olduğu bilimsel altyapıyı daha da güçlendirmiş olacak ve yeni projeleri tetikleyecektir.

Firmamız, hammadde temininden ambalajlamaya kadar olan tüm üretim aşamalarını Avrupa standartlarında inşa edilmiş üretim tesisinde uzman kadrosu ile uygulamaktadır. Firma kalite politikasını ISO 9001 kalite yönetim belgesi ile güçlendirerek paydaşlarına sürekli en kaliteli ürünü sunmayı taahhüt etmektedir.